Par mums - BASSE MOTORS

"Basse motors" ir mūsdienīgs, uz klientu vērsts, auto apkopes centrs, kurš piedāvā ļoti plašu auto remontdarbu klāstu sākot ar regulāro apkopju veikšanu, ritošās daļas remontu un beidzot ar sarežģītiem virsbūves ģeometrijas atjaunošanas un krāsošanas darbiem. "Basse motors" autoremonta jomā darbojas kopš 2002. gada un šajā laikā ir sevi pierādījis kā kvalitatīvu pakalpojumu sniedzējs un uzticams sadarbības partneris.

Uzņēmuma pamatlicējs ir SIA "K&B", kas kopš 1992. gada ir BMWmarkas automašīnu rezerves daļu un vairāku Eiropas vadošo rezerves daļu   ražotāju importētājs un 1998. gadā kļuva par LARIDA (Latvijas auto rezerves daļu importētāju asociācija) biedru.

Daudzu gadu laikā iegūtā sadarbības partneru uzticība ļauj mums darboties operatīvi un savlaicīgi (maksimāli īsos termiņos) iegūt nepieciešamās rezerves daļas tajā pat laikā garantējot to kvalitāti. Autocentram "Basse motors" laika gaitā ir izveidojusies veiksmīga sadarbība ar daudzām juridiskām un fiziskām personām - tiek sniegti pakalpojumi vadošajām apdrošināšanas kompānijām, dažādām valsts iestādēm, kā arī daudziem automašīnu dīleriem, kas pierāda mūsu kompetenci un pakalpojuma kvalitāti. Klientu ērtībām, automašīnas remonta laikā piedāvājam iznomāt kādu no servisa maiņas automašīnām.

Lai garantētu savu darbu kvalitāti un individuālu pieeju katram klientam „Basse Motors” autocentrs katram klientam veido atsevišķu lietu, kurā tiek saglabāta visa informācija par klienta auto un veiktajiem remontdarbiem un arhivēta gan uz elektroniskajiem datu nesējiem, gan uzņēmuma arhīvā. Pierādot sevi kā uzticamu servisu, gadu laikā „Basse Motors” ir izveidojusies sadarbība ar visām vadošajām apdrošināšanas kompānijām, Valsts policiju, VUGD, autodīleriem, kā arī ar lielu skaitu fizisku un juridisku personu. Turklāt līgumpartneriem tiek piedāvāta elastīga atlaižu sistēm, kas dod iespēju iegūt maksimāli augstu kvalitāti par maksimāli zemām cenām.

Visām klientu automašīnām, kuras atrodas mūsu autocentrā tiek nodrošināt bezmaksas diennakts apsardze. Autocentra klientiem tiek nodrošināta arī diennakts auto evakuācija no jebkuras vietas Latvijā. Autocentrs ir aprīkots arī ar mūsdienīgu datoru un biroju tehniku, kas ļauj mums nodrošināt jebkāda veida datu un informācijas apmaiņu ar klientu.

  • Seesam apdrošināšānas pieteikšana basse motors
  • Valsts Policija
  • Balcia BASSE.LV
  • idetalas.lv
  • VUGD uguns dzēsēji basse motors Basse Apuzes iela 12 Pārdaugava
  • BTA